Fier:Ushtroi dhunë ndaj prindërve, arrestohet nga policia.

Fier:Ushtroi dhunë ndaj prindërve, arrestohet nga policia.

53
SHPËRNDAJE

Fier! 

Ushtroi dhunë fizike e psikologjike ndaj prindërve, arrestohet në flagrancë nga policia.

 

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, arrestuan në flagrancë shtetasin:

 

-Florian Y., 30 vjeç, banues në Fier.

 

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj babait të tij 57 vjeç dhe nënës 55 vjeçe.

 

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Dhunë në familje” parashikuar nga Neni 130/a i Kodit Penal.

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.