Fier:Te shtena pistoletë në drejtim të derës së një lokali , policia...

Fier:Te shtena pistoletë në drejtim të derës së një lokali , policia ne ndjekje te autorit

791
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak
Në datën 05.11.2017, rreth orës 18:45, në lagjen “1 Maji”, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Parkut” një person i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri pistoletë në drejtim të derës së një lokali dhe është larguar.
Nga të shtënat nuk ka persona të dëmtuar.
Janë sekuestruar në cilësinë e provës materiale 4 gëzhoja arme zjarri tip pistoletë.
Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit si dhe zbardhjen e kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.