Fier:Sherr dhe grushta me pronarin e lokalit,procedohet 38 vjecari

Fier:Sherr dhe grushta me pronarin e lokalit,procedohet 38 vjecari

1160
SHPËRNDAJE

Komisariati i Policisë Patos
Më datë 12.02.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier, për shtetasin L.M, vjeç 38, banues në Patos, pasi në lagjen “Naftëtari”, në lokalin e shtetasit P.P vjeç 46, banues në Patos, ka prishur qetësinë publike dhe gjatë përplasjes fizike me pronarin, në dysheme i ka rënë një thikë, e cila u sekuestrua në cilësinë e provës materiale. Nenet 274 e 279 të Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.