Fier:Shembet rruga  tek “Sharra “,bie nje autobot me uje.(video)

Fier:Shembet rruga  tek “Sharra “,bie nje autobot me uje.(video)

1007
SHPËRNDAJE

Nje autobot qe transportonte uje ,ka rene ne nje nga rruget hyres te qytetit te Fierit . Autoboti ka rene si pasoje  e shembjes se rruges e cila ka hapur nje  grope te madhe duke perpire brenda saj automjetin.Rruga eshte shembur ne vendin e quajtur” Sharra” perballe shkolles 9 vjecare “Pinellopi Piro” Ne vendngjarje kane shkuar forca te shumta te policise .Ata kane rrethuar vendin ku ka ndodhur renia e mjetit pasi mendohej se gropa e shkaktuar ne rruge mund te hapej me tej.Sipas deshmimtareve rruga eshte shembur si pasoje e tonazhit te larte te autobotit si dhe per shkak te nje pusete te demtuar .

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.