Fier:Perplaset nga makina, vdes 71 vjecari me motorciklete.

Fier:Perplaset nga makina, vdes 71 vjecari me motorciklete.

384
SHPËRNDAJE

Nje tjeter aksident me vdekje eshte rregjistruar kete mesdite ne Fier. Nje autoveture ka perplasur nje motirciklet duke lene te vdekur 71 vjecarin qe drejtonte mjetin


Informacion paraprak.
Më datën 07.04.2017, në orën 12:20, në lagjen “15 Tetori”, shtetasi Sh.D, 49 vjeç, banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip “Opel” me targë AA 425 IU, ka përplasur motorçikletën tip “Lonçin” me targë FR 466 C” e cila drejtohej nga shtetasi Rr.K, 71 vjeç, banues në Mbrostar.

Si pasojë e përplasjes ka humbur jetën drejtuesi i motorçikletës.
Eshtë shoqëruar në Komisariatin e Policisë Fier shtetasi Sh.D dhe po kryen veprimet për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.