Fier:Perplas makinen me betonin e mbikalimit ,humb jeten 26 vjecari

Fier:Perplas makinen me betonin e mbikalimit ,humb jeten 26 vjecari

470
SHPËRNDAJE

Fier

Informacion paraprak

Në datën 26.12.2017, rreth orës 18:00, në fshatin Baltëz, shtetasi J.I, 26 vjeç, banues në Fier, duke drejtuar mjetin tip “Benz” ka humbur kontrollin dhe ka goditur betonin e mbikalimit të autostradës.

Për pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme drejtuesi i mjetit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.