Fier:Nje 29 vjecare hidhet nga kati i 3 i pallatit( video)

Fier:Nje 29 vjecare hidhet nga kati i 3 i pallatit( video)

1706
SHPËRNDAJE

Nje vajze 29 vjecare me inicialet N.F eshte hedhur nga kati i 3 i apartamentit ne lagjen Konferenca e Pezes. Nuk dihen motivet e ketij veprimi te 29 vjecares ndersa per shkak te plageve te marra ajo eshte derguar me urgjence ne spitalin Fier ndersa policia po punon per zbardhjen e kesaj ngjarje te rende​. Sipas banoreve thuhet se vajza ishte martuar, ka  nje femije dhe vuante nga depresioni.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.