Fier:Nje 21 vjecar ,godet dhe ben per spital shokun.

Fier:Nje 21 vjecar ,godet dhe ben per spital shokun.

515
SHPËRNDAJE

Komisariati i Policisë Fier

1. Më datë 03.02.2018, u referuan materialet në Prokurorin e Rrethit Gjyqësor Fier, për shtetasin R.N, vjeç 21, banues në Fier, pasi në lagjen “Kastriot”, ka goditur ne sende të forta shtetasin D.A, vjeç 21, banues në Fier, i cili pasi mori mjekim në spital, u largua për në banesë. Neni 89 i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.