FIER:Ngacmoj vajzen e tij 12 vjecare ne kerkim 41 vjecari

FIER:Ngacmoj vajzen e tij 12 vjecare ne kerkim 41 vjecari

95
SHPËRNDAJE

Fier
Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, shpallën në kërkim dhe po punojnë për kapjen e shtetasit:
-D.M, 41 vjeç, banues në Fier.
Në datën 28.06.2017 ky shtetas dyshohet se në banesë ka kryer vepra të turpshme ndaj vajzës së tij të mitur 12 vjeçare.
Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Vepra të turpshme” parashikuar nga Neni 108 i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.