Fier/Ndalohet i kerkuari per trafik droge

Fier/Ndalohet i kerkuari per trafik droge

152
SHPËRNDAJE

Fier!
Ndalohet i kërkuari për “Prodhim dhe shitje të narkotikëve” i dënuar me 7 vite burg.
Nga ana e Sektorit për Hetimin e Trafiqeve dhe Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier në bashkëveprim me Komisariatin e Policisë Fier, u finalizua operacioni policor “Ofiçina” ku u ndalua shtetasi i shpallur në kërkim:
-Namik Beqiraj, 51 vjeç, banues në Patos.
Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi Gjykata e Apelit Vlorë e ka dënuar me 7 vjet burg për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” parashikuar nga Neni 283/2 i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.