Fier:Ndalohet 55 vjecari I shpallur ne kerkim per dhune ne familje 

Fier:Ndalohet 55 vjecari I shpallur ne kerkim per dhune ne familje 

174
SHPËRNDAJE

Fier
Policia kap dhe ndalon një shtetas të shpallur në kërkim për veprën penale “Dhunë në familje”.
Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, ndaluan shtetasin e shpallur në kërkim:
-Haxhi Sherifaj, 55 vjeç, banues në fshatin Varibob, Fier.
Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi Gjykata e Shkallës së Parë Fier e ka dënuar me një vit burg për veprën penale “Dhuna në familje”, parashikuar nga Neni 230/a i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.