Fier:Naftetaret ne proteste kunder deklarates se Ministrit te Financave Ahmetaj

Fier:Naftetaret ne proteste kunder deklarates se Ministrit te Financave Ahmetaj

158
SHPËRNDAJE

Naftetaret e Kombinatit te Perpunimit te Naftes se Ballshit dhe UPN Fier kane dale sot perseri ne protest para institucionit te Prefektit te Qarkut Fier. Kjo protest eshte reagim kunder deklarates se djeshme te Ministrit te Finanaceve Arben Ahmetaj i cili ka afruar per naftetaret te aplikojne per asistence dhe per statusin e naftetarit per ata qe kane plotesuar kushtet

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.