Fier:Kundërshton dhe godet me sende të forta policin,arrestohet autori.

Fier:Kundërshton dhe godet me sende të forta policin,arrestohet autori.

713
SHPËRNDAJE

Fier

Kundërshton dhe godet me sende të forta punonjësin e policisë, arrestohet në flagrancë autori.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, arrestuan në flagrancë shtetasin:

-Klaudi Mukaj, 28 vjeç, banues në lagjen “Sheq i Madh” Fier.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në lagjen “Sheq i Madh”, ka kundërshtuar me dhunë dhe ka goditur me sende të forta (dru), punonjësin e patrullës së përgjithshme të Komisariatit të Policisë Fier.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Kundështimi me dhunë i punonjësit të policisë së rendit publik” parashikuar nga Neni 236/2 i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.