Fieri zgjohet ne 2018 me rruge te zbrazura

Fieri zgjohet ne 2018 me rruge te zbrazura

96
SHPËRNDAJE

Sot eshte dita e pare e vitit 2018. Pas nje nate feste dhe pa gjume,qyteti eshte zgjuar sot i qete dhe me pak levizje. Rruget thuajse jane te boshatisura dhe pak kalimtar apo makina shikon te kalojne.Edhe bizneset sot kame mbyllur punen dhe i gezohen festes.Mengjesi sot ka qene me diell por nga mesdita ka nisur vranesirat. Kryesisht 1 Janari 2018 ka qene nje dite e qete duke i dhene mundesi qytetareve te shijojn shetitjet dhe vizitat tek miqte

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.