Fieri tjeter ne nje set fotografish tregon pamjen e nje qyteti tjeter...

Fieri tjeter ne nje set fotografish tregon pamjen e nje qyteti tjeter ndryshe nga ai qe e njohim si fasade

726
SHPËRNDAJE

Nga rruget dhe shkelqimi i dy pedonaleve kryesore tek rruget e shkaterruara, tek ndotja e Lumit Gjanica, mungesa e parqeve per femije, si dhe rruget e permbytura. Fotot me poshte e tregojne kete.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.