Fieri tjeter ne nje dite(foto video)

Fieri tjeter ne nje dite(foto video)

970
SHPËRNDAJE

Keto jane disa foto te shkeputura nga nje dite e zakonshme ne Fier sot 31 Gusht 2016. Nje tjeter moment jane pamjet ne qender te Fierit ku plehrat hidhen prane shetitores Muharrem Agolli prane Xhamise, nje nderthurje mes modernes dhe pisllekut. 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.