Fieri i “pushtuar “nga trafiku (video)

Fieri i “pushtuar “nga trafiku (video)

262
SHPËRNDAJE

Edhe hyrja veriore e qytetit te Fierit ka pasur nje trafik tw rwnduar pwrgjate dites se sotme . Situata e trafikut porhuajse ka perfshire te gjitha rruget hyrese she dalese tw fierit si shkak i punimeve qe kryhen por edhe si pasoje e poZicionit gjeografik te ketij qyteti me rivieren e jugut dhe pikat doganore. Ky eshte trafiku sot ne unazen lindore te Fierit nga qarkullojn automjetet prej Tiranes ne Jugun e vendit

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.