Fieri i fiksuar ne kete jave ne disa foto

Fieri i fiksuar ne kete jave ne disa foto

546
SHPËRNDAJE

Keto jane disa foto qe tregojne ate cka ndodhur ne kete qytet ne kete jave qe nga prishjet e objekteve , rradhet per librat, trafiku ne rruge mungesa e ndricimit, rruget me balte me plera dhe nje mije e nje probleme

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.