Fieri i braktisur ne kete fundjave

Fieri i braktisur ne kete fundjave

856
SHPËRNDAJE

Oret e para te mengjesit te kesaj te shtune te 2 korrikut dhe qyteti i Fierit me rruge te zbrazura. Ndoshta nga ditet me te pazakonshme qe mund te shohesh nje qytet me levizje te pakta dhe nje trafik kaq shume te qete. Arsyeja e kesaj qetesie eshte kjo fundjave dhe temperaturat e larta te ketij fillim Korriku. Shume prej Fierakeve i drejtohen plazheve kete fundjave ne Darzeze, Seman dhe Vlore ndersa te tjeret shfrytezojn nje dite pushimi duke qendruar te qete ne shtepi.Ndoshta e shtuna dhe e djela paradite jane ditet me te qeta te ketij qyteti pas nje jave te lodhshme me trafik, zhurm makinash , punime rrugesh dhe pluhur

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.