Fier:Hipen mbi një shtyllë të tensionit të lartë dhe nuk zbret.

Fier:Hipen mbi një shtyllë të tensionit të lartë dhe nuk zbret.

594
SHPËRNDAJE

Fier

Informacion paraprak

Në datën 22.02.2018, rreth orës 12:00, në fshatin Varibob, shtetasi A.L, 32 vjeç, ka hipur mbi një shtyllë të tensionit të lartë dhe nuk zbret.

Dyshohet se shtetasi A.L vuan nga sëmundja e epilepsisë.

Eshtë ndërprerë energjia elektrike me qëllim shmangien e kontaktit me korentin.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po negociojnë me shtetasin në fjalë.

Gjithashtu në vendngjarje ndodhen edhe shërbimet zjarrfikëse edhe ambulanca.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.