Fier:Hetim Kompanise Transfertave/I dergon euro vellait ne Gjermani por?!

Fier:Hetim Kompanise Transfertave/I dergon euro vellait ne Gjermani por?!

690
SHPËRNDAJE

Nje qytetar nga Fieri ka denoncuar ne polici nje kompani transfertash ne Fier. Qytetari ka derguar nje shume vlere monetare ne euro , vellait tw tij ne Gjermani por me pas i vellait i ka treguar se kjo shume nuk i ka ardhur edhe pse eshte paraqitur disa here tek kompania ne fjale. Ne keto kushte qytetari nga Fieri ka kryer kallezim per kompanine ne fjale.

Informacioni i plote i Policise

Më datë 08.02.2018, shtetasi V.K, vjeç 48, banues në Fier, kallëzon se, me anë të një kompanie transfertash i ka nisur vëllait në Gjermani një shumë eurosh dhe kjo shumë nuk i ka mbërritur. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë. Nenet 143 e 135 të Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.