FIER:Goditi me thike nje shtetas, ne kerkim 27 vjecari

FIER:Goditi me thike nje shtetas, ne kerkim 27 vjecari

178
SHPËRNDAJE

Fier
Nga Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, u bë shpallja në kërkim dhe po punohet për kapjen e shtetasit:
-F.Sh, 27 vjeç, banues në fshatin Dermenas, Fier, pasi:
Më datën 16.06.2017, rreth orës 21:30, në lagjen “Kastrioti“ Fier, për motive të dobëta, ka goditur me thikë në krahë shtetasin A.H, 23 vjeç, banues në fshatin Drizë, Fier.
Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Plagosje e lehtë me dashje” parashikuar nga Neni 89 i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.