Fier:Goditet me thike nje 53 vjecar, policia ne kerkim te autorit.

Fier:Goditet me thike nje 53 vjecar, policia ne kerkim te autorit.

526
SHPËRNDAJE

Fier

Informacion paraprak

Në datën 17.02.2018, ora 14:10, në urgjencën e spitalit Fier, është sjellë nga familjarët shtetasi P.Xh, 53 vjeç, banues në Fier, i plagosur me thikë në bark.

Shtetasi P.Xh ndodhet në sallën e kirurgjisë nën kujdesin e personelit mjekësor.

Grupi hetimor po punon për identifikimin, kapjen e autorit dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.