FIER:Godet me thike nje shtetas , shoqerohet ne polici autori i dyshuar

FIER:Godet me thike nje shtetas , shoqerohet ne polici autori i dyshuar

305
SHPËRNDAJE

Patos

Informacion paraprak

Në datën 29.12.2017, rreth orës 10:10 në lagjen “Naftëtari” Patos për motive të dobëta, shtetasi Altin Tata, 55 vjeç, banues në Patos, ka goditur me mjet prerës shtetasin G.H, 55 vjeç, banues në Dukas, Patos.

Shetetasi G.H ndodhet në Spitalin Rajonal Fier jashtë rrezikut për jetën.

Eshtë shoqëruar në Stacionin e Policisë Patos autori i dyshuar shtetasi Altin Tata.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kryerjen e veprimeve proceduriale.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.