Fier:Denoncon dhunen ndaj saj,pranga 35 vjecarit

Fier:Denoncon dhunen ndaj saj,pranga 35 vjecarit

963
SHPËRNDAJE

Fier!
Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Fier, arrestuan shtetasin:
-Erjon Sulohoxhaj, 35 vjeç, lindur në Berat dhe banues në lagjen “Kryengritja e Fierit”.

( I dënuar më parë për vjedhje).
Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi shtetasja A.N, 39 vjeçe, kallzon se prej katër muajësh bashkëjeton me këtë shtetas dhe ai vazhdimisht ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj saj.
Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Dhunë në familje” parashikuar nga Neni 130/a/4 i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.