Fier:Blen karburant me dollar fallco,ne kerkim 26 vjecari

Fier:Blen karburant me dollar fallco,ne kerkim 26 vjecari

256
SHPËRNDAJE

Drejtoria Vendore e Policise Fier

Më datë 21.02.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier dhe punohet për kapjen e shtetasit E.M, vjeç 26 pasi më datë 18.02.2018, në lagjen “Kryengritja e Fierit”, te një karburant ka furnizuar me karburant mjetin tip “Audi” dhe ka hedhur në qarkullim një kartëmonedhë të prerjes 100 dollarëshe, e cila dyshohet se është e falsifikuar. Neni 183 i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.