Fier:Babai denoncon nje 21 vjecar pasi dyshohet se i ka rrembyer vajzen...

Fier:Babai denoncon nje 21 vjecar pasi dyshohet se i ka rrembyer vajzen per prostitucion

329
SHPËRNDAJE

Drejtoria Vendore e Policisë Fier

Seksioni për trafikun e paligjshëm

Më datë 29.12.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier dhe punohet për kapjen e shtetases M.B vjeç 21, banues në Patos, pasi babai S.B, vjeç 43, kallëzon se, më datë 27.12.2017, vajza e tij M.B është larguar nga banesa, dhe dyshon se mund të trafikohet jashtë shtetit dhe të shfrytëzohet për prostitucion. Nenet 110/a e 114 të Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.