Fier:Aksidentohen me makine dy te rinj tek kthesa e Patosit, humb jeten...

Fier:Aksidentohen me makine dy te rinj tek kthesa e Patosit, humb jeten 23 vjecarja

994
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak
Në datën 02.11.2017, rreth orës 03:15, në aksin rrugor Patos– Fier, në vendin e quajtur “Kthesa e Patosit”, ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në kanal mjeti tip “Benz” me targa AA 551 OB.
Si pasojë është aksidentuar rëndë drejtuesi i mjetit, shtetasi Taulant Ershani, 27 vjeç, banues në Patos dhe ka gjetur vdekjen pasagjerja ende e paidentifikuar rreth 23 vjeçe M.H nga Orikumi , Vlore
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të ngjarjes dhe identifikimin e viktimës.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.