FIER:200 mije leke ne shkembim te votes(biseda audio)

FIER:200 mije leke ne shkembim te votes(biseda audio)

503
SHPËRNDAJE

Se fundmi ne rrjetet sociale ne facebook eshte perhapur me shpejtesi nje audio qe tregon pazaret qe behen ne menyre te fshehte ne blerjen e votes. Audio eshte rregjistruar mes dy personave te njohur ku personi qe ka telefonuar mesohet se eshte sekretar i nje grup seksioni te PD ne Fier  ndersa tjetri eshte nxenes i nje shkolle te mesme.Nga bashkbisedimi mes tyre mesohet qarte sesi ka arritur te bej marrveshje dhe te bjere dakort qe te shes voten e tij  per 200 mije lek.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.