Fier-Patos , serish me probleme

Fier-Patos , serish me probleme

595
SHPËRNDAJE

Trafiku i levizjes ne keto dite te nxehta Korriku eshte problemi me I madh gjate udhetimit. Cdo rruge kryesore apo dytesore  ne qytet por edhe hyrje daljet e Fierit jane kthyer ne nje makth per drejtuesit e mjeteve. Si te gjitha ditet e tjera edhe 26 Korriku ka te vecant trafikun ndersa pamjet sjellin momentin e bllokimit te aksit rrugor Fier -Patos .Ne te gjithe kete situate problemi i ngarkeses se levizjes ne rruge kane si shkak punimet ne rruge dhe bllokimin e disa akseve si dhe fluksin e larte te automjeteve nga ardhja e emigranteve dhe pushuesve ne kete stine por edhe mungesen e sinjalistikes qe eshte detyre e pushtetit vendor per tu vendosur

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.