Fier: Naftetaret i rikthehen protestes para Prefektures

Fier: Naftetaret i rikthehen protestes para Prefektures

61
SHPËRNDAJE

Disa dhjetra naftetar te KPTHN Ballsh jane mblwdhur perseri para prefektures Fier per te protestuar ndaj pagave te pa marra dhe rikthimin ne pune. Sipas naftetareve ata i jane rikthyer protestes pasi jane te zhgenjyer nga premtimet e qeverise

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.