Familjaret gjejne te vetevarur ne peme 23 vjecarin

Familjaret gjejne te vetevarur ne peme 23 vjecarin

350
SHPËRNDAJE

Lushnje
Informacion paraprak.
Në datën 20.07.2017, rreth orës 02:05, është gjetur nga familjarët i vetëvarur në një pemë në kopshtin e banesës, shtetasi A.A, 23 vjeç, banues në fshatin Zgjanë, Lushnjë.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.