Eksperimente ne rruget e Fierit, cahen serish (video)

Eksperimente ne rruget e Fierit, cahen serish (video)

812
SHPËRNDAJE

Kishte vetem dy jave qe rruga ne fjale ne sheshin Europa Plazza te Fierit u riparua dhe u asfaltua.

Sot eshte rihapur nje grope me madhe se me pare.

Punimet per instalimin e rrjetit te ujesjellesit ne kete pjese duket se nuk kane shkuar mire ndersa i jane rikthyer serish.

Sipas kalimtareve qe kane pare carjen e rruges perseri, ky veprim eshte nje mungese pergjegjesie ne kete investim te rendesishem te komunitetit fierak si dhe  indiference ne problematiken qe shkakton kjo situate ne rruget e qytetit.

Pamjet sot.

Pamjet ,Rruga kur u shtrua

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.