Emerohet drejtori i ri i burgut Fier dhe ne të gjithe vendin

Emerohet drejtori i ri i burgut Fier dhe ne të gjithe vendin

814
SHPËRNDAJE

Ministria e Drejtësisë ka publikuar emrat e 24 drejtorëve të rinj të burgjeve në vend.Ne burgun Fier emerohet Arjan Hasani qe ka drejtuar me pare kete institucion .Hasani ka drejtuar IEVP Fier ne vitin 2015-2016.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.