Qellohet me plumb ne koke biznesmeni ,ndalohet autori

Qellohet me plumb ne koke biznesmeni ,ndalohet autori

167
SHPËRNDAJE

Biznesmeni i tullave Tefik Hyka është qelluar me një plumb në kokë mëngjesin e sotëm në zonën pranë ish-stadiumit ‘Dinamo’.

Dëshmitarë të shumtë kanë treguar se ai ka qenë i shoqëruar nga një femër në momentin kur është qëlluar në kokë  e më pas mesohet se ai eshte plagosur.

Mësohet se kanë qenë dy persona që kanë kryer krimin. Njëri prej tyre është ndaluar, ndërsa policia thotë se ka kapur dhe motorin me të cilin po udhëtonin ata.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.