Edi Rama ne videokonference per problemet e naftëtarëve të Fierit

Edi Rama ne videokonference per problemet e naftëtarëve të Fierit

136
SHPËRNDAJE

Ka nisur videokonferenca e Kryeministrit Edi Rama me naftëtarët e Fierit dhe Ballshit lidhur me krizën që ka mbërthyer Rafinerinë e Naftës dhe kompaninë ARMO.

Pas protestave dhe premtimit që nuk do të ndalen deri në zgjidhjen e problemeve të tyre, kryeministri Rama ka pranuar të ballafaqohet me naftëtarët e ARMO e cila ka falimentuar nëpërmjet një video-konference.

Rama nga Tirana është duke dëgjuar në këto momente kërkesat e pa negeciueshme të naftëtarëve.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.