E pandeshur qetesia sot, ne hyrje te Fierit (video)

E pandeshur qetesia sot, ne hyrje te Fierit (video)

832
SHPËRNDAJE

Ishim mesuar ti shohim me plot levizje dhe  te zhurmshme rruget e Fierit dhe ne cdo ore te dites.Si asnjeher ndoshta , sot rruga hyrese ne Fier ka pasur nje qetesi te cuditshme . Pak automjete dhe pak makina ne qarkullim. Punimet neper rruge, temperaturat e larta,  pluhuri ,trafiku i bezdisshem dhe pritjet si dhe njoftimet per munges parkimesh ne disa rruge dhe hapja e punimeve te tjera ne qytet kane ndikuar ne psikologjine e secilit per te shmangur daljet me makin ne qytet.Nderkoh tek rrethrrotullimi te “Sharra”vazhdohet te punohet dhe kjo eshte pamja sot

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.