E Diel me trafik , policia e gjitha ne rruge

E Diel me trafik , policia e gjitha ne rruge

340
SHPËRNDAJE

Edhe kjo e diel nuk mund te parashikohej ndryshe pa trafik ne rruget kryesore te qytetit . Unaza lindore si dhe rruget ne qytet ne drejtim te Vlores kane shfaqur problematik ne levizjen e automjeteve. Policia e qarkullimit rrugor dhe efektiva shtes te policise kane qene ne rruge  duke orientuar levizjen dhe zbutur trafikun. Vetem prezenca e policise se qarkullimit ne rruge ka bere te mundur te mos ndodh bllokim te rrugeve edhe pse problemi nuk eshte policia por mungesa e projekteve per rruge te reja. Nese sipas premtimeve te qeverise kete vite do kishte perfunduar by passi i Fierit qe e lidh me Vloren e Tepelenen nuk do ndodhte kjo situate

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.