Dy police grindje me disa persona ne Fier ,qellohet me arme

Dy police grindje me disa persona ne Fier ,qellohet me arme

1095
SHPËRNDAJE

Fier!
Informacion paraprak.
Më datën 31.08.2016, rreth orës 18:30, nê lagjen “1 Maj” Fier, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Parkut” dy punonjës policie të FLO Fier janë konfliktuar me disa shtetas
Gjatë konfliktit është shkrepur arma e një prej punonjësve të policisë 
Nuk ka të dëmtuar dhe janë shoqëruar në Komisariatin e Policisë Fier të dy punonjësit e policisë.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.