Dy persona tentojne te grabisin nje dyqan ne Fier

Dy persona tentojne te grabisin nje dyqan ne Fier

394
SHPËRNDAJE

Objekt i vjedhjeve ne Fier behen perseri bizneset dhe njerez te lidhur me biznesin.

Më datë 07.02.2018, shtetasi E.S, vjeç 43, banues në Fier, kallëzon se më datë 03.01.2018,në lagjen “Apollonia”, dy persona kanë tentuar ti vjedhin me dhunë dyqanin. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve. Nenet 139 e 22 të Kodit Penal.

Ne harkun kohor te nje muaji ne Fier kane ndodhur 3 grabitje dhe nje tentativ ne Western Union, grabitje te nje kasaforte ne nje apartament ne lagjen “Kryengritja e Fierit” si dhe nje grabitje ne para te nje personi qe sapo kishte kryer nje transfert ne nje pike kembimi valutor.Ne te gjitha keto grabitje policia nuk ka mundur te gjeje autoret

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.