Zhduken dy peshkatar ne gryk derdhje te Vjoses

Zhduken dy peshkatar ne gryk derdhje te Vjoses

94
SHPËRNDAJE

Dy peshkatarë janë zhdukur në ujërat e lumit Vjosë. Sipas informacioneve të para, Lorenc Doko 32 vjeç dhe Elson Kerri, 37 vjeç kanë dalë mbrëmjen e kaluar për të hedhur rrjetat në grykëderdhjen e Vjosës dhe që prej atij momenti kanë humbur kontaktet me familjarët.

Dy burrat kishin dalë në grykëderdhjen e Vjosës me një varkë të vogël, nga po hidhnin rrjetat për të peshkuar. Peshkatarët e tjerë kanë parë momentin kur ata ranë në ujërat e Vlorës dhe menjëherë sinjalizuan policinë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.