Dy Keshillitare te LSI Bashkise Fier i bashkohen PS nje del...

Dy Keshillitare te LSI Bashkise Fier i bashkohen PS nje del i pavarur

406
SHPËRNDAJE

Ne mbledhjen e radhes se Keshillit Bashkuak Fier, 3 keshillrare te LSI u shkeputen nga grupi i LSI. Dy prej tyre iu bashkuan grupit te keshillrareve PS ndersa nje doli e pavaruar. Thoma Tyto dhe Drita Sauli iu bashkuan grupit PS. Ekaterina Zarka e pavarur.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.