Drejtonte i dehur makinen,arrestohet 21 vjecari nga Fieri

Drejtonte i dehur makinen,arrestohet 21 vjecari nga Fieri

236
SHPËRNDAJE

Drejtoria Vendore e Policisë Fier

Seksioni i hetimit të ngjarjeve në qarkullimin dhe AIS

Më datë 25.12.2017, u arrestua në flagrancë shtetasi M.T, vjeç 21, banues në Fier, pasi në lagjen 8 Shkurti, u kap duke drejtuar në gjendje të dehur mjetin tip “Benz”. Neni 291 i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.