Drejtonte i dehur makinen arrestohet 57 vjecari nga Roskoveci

Drejtonte i dehur makinen arrestohet 57 vjecari nga Roskoveci

314
SHPËRNDAJE

Drejtoria Vendore e Policisë FierSeksioni i hetimit të ngjarjeve në qarkullimin dhe AIS

Më datë 27.11.2017 u arrestua në flagrancë shtetasi G.M, 57 vjeç, banues në Roskovec, pasi në fshatin Vlosh, u kap duke drejtuar mjetin tip “Benz”, nën ndikimin e alkoolit, nga testi rezultoi në masën 0.91mg/l. Neni 29 i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.