Drejt fundit, asfaltimi rotondos se “Sharres ” (video)

Drejt fundit, asfaltimi rotondos se “Sharres ” (video)

456
SHPËRNDAJE

Ka nis kete te Diel asfaltimi i rreth rrotullimit te “Sharres”. Shpresohet te kete me pak vuajtje ne trafik dhe pluhur ne qytet me perfundimin e rrethrrotullimit te Sharres qe eshte pjese e projektit per rikonstruksionin e rruges “Mujo Ulqinaku”. Eshte punuar edhe sot ne afaltimin e rrethrrotullimit per te lehtesuar trafikun qe pritet te shtohet ne ditet ne vijim me fillimin e rikonstruksionit te rruges” Dervish Hekali”( shkollave muzikes – qender) Asfaltimi i 800 metra te rruges “Mujo Ulqinaku “prej Sharres ne kryqezimin e Grecallise eshte gati per levizjen e lire te mjeteve nderkohe punimet vazhdojn ne restaurim te fasadave dhe trotuareve

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.