Donte te fuste celular ne burgun Fier , arrestohet 26 vjecari

Donte te fuste celular ne burgun Fier , arrestohet 26 vjecari

285
SHPËRNDAJE

Komisariati i Policisë Fier

Më datë 05.01.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier, për shtetaset S.V dhe F.V, vjec 34 e 75, pasi dyshohet se, në banesë kanë ushtruar dhunë psikologjike ndaj njëra tjetrës. Neni 130/a/1 i Kodit Penal.

Më datë 05.01.2018, u arrestua në flagrancë shtetasi D.M vjeç 26, banues në Vlorë, pasi në IEV Fier, gjatë kontrollit personal iu gjet dhe bllokua një telefon tip “Samsung”, të cilin po tentonte ta fuste në ambientet e IEVP, te një afërmi i tij, i cili është i dënuar. Neni 324/a/1 e 22 të Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.