Dita ndërkombëtare e xhazit

Dita ndërkombëtare e xhazit

101
SHPËRNDAJE

Tirana iu bashkua 190 qyteteve dhe fshatrave në të gjithë botën për të festuar ditën ndërkombëtare të xhazit, me një udhëtim spektakolar nga Tirana në Shkodër me tren.

Muzika xhaz ka ngacmuar jo vetem artistet e rinj e te vjeter por edhe udhetaret e rastesisshem te trenit te cilet u kenaqen dhe ne disa raste u bene pjese e kesaj atmosfere.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.