Dita e pare e shkolles ne “Jakov Xoxa”nxenesit ne oborrin me balte(foto)

Dita e pare e shkolles ne “Jakov Xoxa”nxenesit ne oborrin me balte(foto)

288
SHPËRNDAJE

Edhe pse ka nisur viti i ri shkollor dhe u premtua per perfundim te ambjenteve ne 13 shtator te te gjitha shkollave kjo nuk ka ndodhur me nxenesit e shkolles artistike Jakov Xoxa ne Fier .Kembet e  nxenesve sot kane shkelur mbi oborrin plot balte te mjediseve ende te paperfunduara te kesaj shkolle. 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.