Disa foto kane fiksuar ngjarjet e Fierit ne nje jave

Disa foto kane fiksuar ngjarjet e Fierit ne nje jave

778
SHPËRNDAJE

Fotot me posht paraqesin disa nga momentet qe jane fiksuar kete jave te fundit ne ngjarjet e ketij qyteti qe nisin me protestat per fabriken e mbetjeve urbane te banoreve te Plykut,gjobat e policise per rripin e sogurimit, prishjen e disa objkteve prane xhamis,njerez ne udhekryq dhe te pashpres dhe per fundojn me viziten e kryeministrit ne Fier

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.