Digjet nje shtepi ne Ballsh, plagoset lehte nje zjarrefikes

Digjet nje shtepi ne Ballsh, plagoset lehte nje zjarrefikes

1217
SHPËRNDAJE

Një shtëpi private është përfshirë nga flakët paraditen e sotme në qytetin e Ballshit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “28 nëntori” të qytetit, ndërsa ende nuk dihen shkaqet.

Shërbimet zjarrfikëse kanë ndërhyrë menjëherë, ndërsa një punonjës është plagosur lehtë në tentativën për neutralizimin e flakëve.

Si pasojë e zjarrit nuk ka njoftime për të plagosur, por vetëm dëme materiale. Vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.